güven; sevgi; huzur

İsmi veya Takma adı : mustafa
Şehir : GAZİANTEP / ŞAHİNBEY
Telefon numarası : 05425037437
Medeni Durum : Belirtilmemiş

Etkin Köken : Belirtilmemiş

Boy : 170-175cm

Vücut Yapısı : Atletik

Sigara : Belirtilmemiş

Alkol : Belirtilmemiş

Gelir Düzeyi : Orta Seviye

Meslek : Memur

Eğitim Durumu : Yüksekokul Mezunu

Fizik : Buğday

PAYLAŞ :

{{Yaşamımda, seninle birlikte olmak veya nefes almakla ilgili önüme iki seçenek konsa hiç düşünmeden seni seçeceğim kadar seni çok severim. Sana ömrüm derim, Sana seni seviyorum diyebilmek için son nefesimi bile kullanabilirim. Ben son nefesimi verene kadar seninle iç içe olmak istiyorum. Benimle bir ömür nefes tüketmeye var mısın? }} MERHABA Ben MUSTAFA; Gaziantep'te kamuda çalışıyorum. Yalnızım samimi dürüst bir ilişkim olsun istiyorum. Gezmeyi tatile gitmeyi seviyorum. Benimle ömür boyu mutlu huzurlu beraberlik düşünen ve kendini her zaman güvende hissedecek bayanlardan mesaj bekliyorum. Saygı ve sevgilerimle 0542 503 ** **Bu İlanı Şikayet Et!
190 kez görüntülendi

Yasal Uyarı: Her ne sebeple olursa olsun bu siteden tanıştığınız hiç kimseye para göndermeyiniz!! Şüpheli ilanları şikayet ediniz.

Aynı Şehirdeki Profiller

Aldığı Yorumlar

mirable1 ay önce
Merhaba hayatım, daha iyi tanımaya karar verdim, Senden haber almak istiyorum. ve kendimi açıkça açıklamak istiyorum. Nazikçe olacaksa, dileğinizi bilebilir miyim? (mirablejean229@hotmail.com), devam etmek için. Fotoğraflarımı ve kendime ait bilgileri bile gönderebilirim. Mirable.